قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : چهارشنبه ۹۸/۷/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید اینترنتی فرش از کاشان

خرید اینترنتی فرش کاشان

تاریخچه پیدایش فرش ماشینی در ایران عمری تقریباً ۴۰ ساله دارد. در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان توسط ماشین‌های مخمل بافی ژاکارد و با الیاف مصنوعی براق و پرز نسبتاً کوتاه و وزن سبک، بافته و روانه بازار گردید .
کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران است چرا که در این شهر بیش از ۷۰۰ واحد فعال در امر تولید فرش ماشینی فعال است . خرید فرش ماشینی یکی از دغدغه های خانواده ها برای چیدمان منزل و جهیزیه عروس می باشد . با پیشرفت تکنولوژی تولید فرش ماشینی نیز در این راستا قرار گرفته است .
شهر کاشان از اصلی ترین تولید کنندگان فرش ماشینی در خاورمیانه می باشد . تولید فرش های ماشینی کاشان طی مراحل خاصی انجام می شود . از جمله دستگاه های مختلف بافنده قالی ماشینی عبارتند از : دستگاه های تکسیما ، واندویل ، شونهر ، ASR ، CRX ، Alpha ، VTR .
انواع فرش ماشینی کاشان شامل فرش ماشینی 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش جدید 1500 شانه و گلیم فرش است که با بهترین کیفیت بافت فرش ، نخ اصل صددرصد اکرولیک در شرکت های تولیدی فرش کاشان بافته می شود .
فرش ماشینی کاشان از لحاظ ابعاد به سه دسته فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری تقسیم می شود و در اندازه های کوچکتر کناره فرش یا قالیچه را به کار می رود . موارد زیادی بر کیفیت فرش ماشینی کاشان تاثیر می گذارند . شانه و تراکم فرش ، جنس نخ مورد استفاده و ارتفاع نخ خاب از دیگر شاخصه های فرش ماشینی درجه یک و ممتاز کاشان می باشد

اصلی ترین شاخصه فرش ماشینی کاشان
قالی ماشینی کاشان
شامل دو نوع تراکم (تراکم طولی و تراکم عرضی) است . به تعداد گره هایی که در هر یک متر از عرض فرش بافته می شوند شانه فرش می گویند و هرچه تعداد گره های که در هر یک متر از عرض فرش  بیشتر باشد فرش بافت ریزتری خواهد داشت و نقشه آن به صورت واضح تر و زیباتر نمایان خواهد شد .
به تعداد گره هایی که در واحد طول فرش ماشینی بافته می شود تراکم فرش گفته می شود . هرچه تعداد تراکم در طول فرش بیشتر باشد ، فرش متراکم تر و سفت تر خواهد بود . تراکم های رایج در بازار فرش ماشینی800 ، 900 ، 1000 ، 1200 ، 1400، 2550 ، 3000 می باشد . فرش ماشینی با تراکم 3600 و فرش ماشینی تراکم 2550 از پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشند .
به طور کلی نخ های استفاده شده در فرش ماشینی کاشان از جنس اکرولیک ، پلی استر و پلی پروپیلین است که از بین آن ها نخ اکرولیک از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. نخ به کاررفته در فرش ماشینی کاشان الیاف اکرولیک هیت ست می باشد . نخ های اکرولیک فرش کاشان باعث می شود  تا قالی ، بدون پرز و ضد حساسیت باشد . نرمی و لطاف نخ های آکرولیک و ارتفاع خاب نخ از ویژگی های فرش ماشینی کاشان است.

خرید اینترنتی فرش کاشان
فرش یکی از اصلی ترین عوامل دکوراسیون منزل است . خرید اینترنتی فرش از جدیدترین و به روزترین روش های خرید فرش به شمار می رود. در روش خرید اینترنتی نیاز به جابه جایی از شهر و نمایشگاهی به شهر و نمایشگاه دیگر وجود ندارد .
خرید اینترنتی فرش ماشینی به قیمت کارخانه و با حذف هزینه هایی اضافی چون هزینه کرایه نمایشگاه ، حمل و نقل ، جابجایی و … صورت می گیرد.
در خرید حضوری فرش ماشینی خرید در ساعت مشخصی انجام می شود در حالی که در خرید آنلاین در هر بازده زمانی می توان اقدام به خرید فرش نمود و در این روش محدودیت زمانی وجود ندارد و همچنین فروشگاه های اینترنتی برای حفظ مشتری های خود، تخفیف های خوبی در شرایط و مناسبت ها در نظر می گیرند.
فضای یک فروشگاه سنتی، هر چه قدر هم که وسیع باشد، محدود است در صورتی که فروشگاه اینترنتی فروش فرش ماشینی این عیب را ندارد و به دلیل مجازی بودن انتخاب های زیادی در آن وجود دارد . خرید فرش از فروشگاه مجازی در کمترین زمان انجام می گیرد و در وقت و هزینه خریدار صرفه جویی می شود .
خرید اینترنتی از فروشگاه انلاین این امکان را به مشتریان می دهد تا سوالات خود را بیان نموده و با کمال اطمینان فرش مورد نظر را انتخاب نمایند .
در راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش نیازی به خرید ملک و هزینه های راه اندازی وجود ندارد و می توان با هزینه‌ی خیلی کمی وب‌سایتی طراحی و راه‌اندازی کرد . فروش آنلاین این امکان را فراهم می‌آورد که هم سفارش‌ها و هم پرداخت‌ها را اینترنتی انجام گیرد .
خریدهای آنلاین فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی، نگرانی هایی در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی وجود ندارد . صرفه جویی در زمان خرید ، راحتی انجام خرید ، امکان جستجو و بررسی قبل از خرید محصولات با قیمت های کمتر ، تنوع بسیار زیاد برای خرید ، امکان مقایسه بین گزینه ها قبل از خرید و امکان پرداخت در محل و ارسال رایگان از مهمترین شاخصه های خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان می باشد .
فرش ۷۰۰ شانه کاشان یک محصول پرفروش است زیرا ویژگی‌های بارز و قیمت مناسبی دارد . فرش‌ماشینی 700 شانه و فرش 1200 شانه علاوه بر شکل سنتی که مشابه فرش‌های دستباف هستند در مدل‌های جدید و مدرن نیز بافته می‌شوند.
برای خرید بی واسطه و مستقیم فرش ماشینی کاشان از درب کارخانه به وب سایت خرید اینترنتی فرش مراجعه کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه