قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : چهارشنبه ۹۸/۷/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید اینترنتی فرش خوب

خرید آنلاین فرش خوب

امروزه افراد جهت صرفه جویی در وقت و هزینه خود ترجیح می دهند جهت تامین نیازهای خود از طریق اینترنت اقدام نموده و به خرید آنلاین بپردازند . خرید اینترنتی فرش خوب یک روش فوقالعاده راحت و آسان و بی دردسر برای افرادی است که به دلیل مشغله زیاد فرصت نمی کنند تا به صورت حضوری خرید نمایند و یا این که حوصله ماندن در خیابان های شلوغ و پر ترافیک را ندارند . خرید آنلاین فرش خوب یکی از راه هایی است که در درجه اول باید از معتبر بودن فروشگاه اینترنتی فرش خوب مطمئن شد . دارا بودن یک فروشگاه آنلاین از سه نماد اعتماد الکترونیکی ، نماد ضمانت پرداخت و نماد ستاد ساماندهی به اعتبار و رسمیت فروشگاه بسیار می افزاید . در وهله بعدی باید از مشخصات یک فرش خوب دانست تا بتوان فرش تقلبی را از اصل آن تشخیص داد و متحمل هزینه های سنگین نشویم . در ادامه تمامی مشخصات یک فرش ماشینی خوب برای آشنایی و راهنمایی شما عزیزان با خرید فرش خوب کاشان ذکر شده است که می توانید مطالعه بفرمایید .

مشخصات فرش ماشینی خوب
به دلیل وجود فرش های ماشینی زیادی که در بازار است ، روش تشخیص فرش های اصل از قلبی راهی بسیار دشوار است که از عهده افراد معمولی بر نمی آید و باید اطلاعاتی در حد یک کارشناس فرش در این زمینه داشت تا بتوان اصل یا غیر اصل بودن فرش را از یکدیگر تشخیص داد . ما در این جا سعی نموده ایم تا از مشخصات یک فرش خوب بگوییم تا اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهیم .
یکی از راه هایی که می توان با آن اصل بودن و خوب بودن یک فرش ماشینی را تشخیص داد ، تشخیص درست بودن شانه و تراکم فرش است که شمردن تعداد گره های موجود در یک متر مربع از قالی موجب می گردد تا صحت شانه و تراکم فرش دست یافت . البته شمارش این اندازه بسیار وقت گیر خواهد بود که شما می توانید با محاسبه قسمت کمتری مثلا ده سانتی متر از آن را بشمارید . فرش خوب هر چه از شانه و تراکم بالاتری برخوردار باشد ، میزان مرغوبیت بیش تری خواهد داشت . الیاف بافتی که برای تولید یک فرش ماشینی خوب به کار گرفته می شود عموما باید از پرز دهی بسیار کمی برخوردار باشد تا فرش ضد حساسیت باشد و از دوام و مقاومت بسیار بالایی در برابر نور و حرارت مستقیم ، جذب رطوبت و گرد غبار و آلودگی برخوردار باشد که بتوان به عنوان فرش آنتی باکتریال معرفی نمود . الیافی که از این مشخصه ها برخوردار است و امروزه در تولید فرش های ماشینی درجه یک کاربرد بسیاری دارد ، الیاف آکرولیک هیت ست شده هستند که بسیار نازک و سبک و قابل بافت با دستگاه های جدید تولید کننده فرش هستند . میزان برگشت پذیری این الیاف بسیار خوب و عالی است که حتی با قرار دادن جسم سنگین بر روی فرش ، خاب قالی با حالت اولیه خود هیچ فرقی نخواهد داشت . فرش های خوب و درجه یک با پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا تولید می شوند زیرا این ماشین های بافنده قابلیت زیادی دارند که می توانند بالاترین شانه و تراکم فرش را با کیفیت بالا و در سرعت زیاد تولید نمایند و محصول از هیچ عیب و نقص فنی برخوردار نگردد . اصولا فرش ماشینی خوب از طرح های بسیار زیبایی برخوردار است که دارای زمینه ای با تعداد رنگ های متعدد و واقعی می باشد و موجب جذابیت طرح فرش خوب شده است . فرش های با شانه و تراکم بالاتر از هزار از ضخامت بسیار کمی برخوردارند و مناسب فرش پذیرایی است ولی فرش های شانه تراکم پایین تر از ضخامت بیش تر و نرمی و راحتی بیش تر و مناسب برای مکان های بدون مبلمان می باشد .

فروشگاه اینترنتی فرش خوب
خرید اینترنتی فرش خوب از فروشگاه فرش کاشان به منزله خرید فرش ارزان از کارخانه است زیرا این فروشگاه محصولات با کیفیت و خوب خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به خریداران فرش ماشینی عرضه می نماید . فروش اینترنتی فرش خوب در این فروشگاه بدون هزینه های نمایشگاهی موجب کاهش قیمت فرش خوب گشته است به صورتی که برای خرید فرش خوب کاشان زیر قیمت بازار می توانید به این سایت فروشگاهی معتبر مراجعه نمایید و به صورت آنلاین و با دسترسی بسیار راحت خرید نمایید . فروش اینترنتی فرش خوب کاشان در انواع شانه و تراکم و رنگ و طرح سنتی و مدرن در بالاترین کیفیت مطلوب و نازل ترین قیمت در فروشگاه فرش کاشان صورت می پذیرد که با این تنوع محصول توانسته تعداد کثیری از مشتریان را به سوی خود جذب نماید و رضایت آن ها را نیز در پی داشته است زیرا عرضه تمامی محصولات درجه یک فروشگاه اینترنتی فرش کاشان همراه با ارائه ضمانت نامه کتبی ده ساله جهت تضمین اصالت و سلامت فرش صورت می گیرد که به صورت رایگان برای خریدار ارسال می گردد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه