برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۱/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش فوق العاده فرش های 700 شانه کاشان به قیمت درب کارخانه

فرش 700 شانه کاشان

قالی ماشینی هفتصد شانه درجه یک کاشان
فرش ماشینی 700 شانه کاشان ، فرشی است که با استفاده از دستگاه های بافنده پیشرفته و الیاف مصنوعی درجه یک بافته می شود . قیمت و کیفیت فرش های درجه یک هفتصد باعث جذب خریداران زیادی شده است . با مراجعه به تمامی فروشگا های عرضه فرش ماشینی می توان دید که اولین فرش پیشنهادی از طرف فروشنده فرش های 700 شانه کاشان خواد بود . فرش ماشینی 700 شانه برای اولین بار در شهر کاشان تولید شده است . فرش هفتصد شانه کاشان از برندهای معروف در سطح کشور و حتی جهان است .
انواع فرش ماشینی 700 شانه کاشان
فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550
فرش ماشینی 700 شانه تراکم 3000
فرش ماشینی 700 شانه ترک
فرش ماشینی 700 شانه کودک
فرش ماشینی 700 شانه واقعی
فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی
فرش ماشینی طرح 700 شانه

قالی ماشینی هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان از فرش های پرفروش بازار است که به دلیل شباهت بالا به فرش های دستباف با نام فرش دستبافگونه به فروش می رسد .
قالی های ماشینی ترک 700 شانه کاشان
در نوع پانصد شانه نیز تولید می شود ولی فرش هفتصد شانه ترک با تراکم 2100 بسیار ظریف و زیباتر است .
قالی هفتصد شانه کودک با طرح های شاد و جذاب از فرش های پرفروش بازار است . این فرش های ماشینی درجه یک با الیاف پلی استر هیچ گونه پرزدهی ندارند .
فرش هفتصد شانه تبدیلی با دستگا های فرش پانصد شانه تولید شده و دارای تراکم 1500 است . این محصولات با الیاف اکریلیک دارای کیفیت خوبی هستند ولی کیفیت و قیمت پایین تری از فرش هفتصد شانه واقعی دارند .
قالی ماشینی هفتصد شانه تراکم هزار را فرش هزار شانه می نامند . این فرش به علت پذیرش طرح های زیباتر تولید می شود .
قالی با کیفیت هفتصد کاشان با الیاف مصنوعی و توسط روش های خاص به تولید می رسد . الیاف اکریلیک از مرغوب ترین نخ خاب مصنوعی بازار فرش است که به جهت نخ خاب فرش های 700 شانه به کار می رود . الیاف اکریلیک طی عملیات هیت ست بخار داده می شوند تا بدون پرز و ضد حساسیت شوند . از این رو این محصولات ، فرش انتی باکتریال محسوب می شوند . هیت ست کردن این الیاف باعث افزایش مقاومت و دوام ان ها در برابر گرما و نور خورشید نیز می شود .
در کنار نخ تمام اکریلیک برای نخ تار و پود قالی هفتصد شانه کاشان از نخ جوت و پنبه استفاده می گردد که این دو نخ نیز نرمی و لطافت فرش را زیادتر می کنند .
دومین خصوصیتی که این فرش ها را محبوب کرده است تراکم بالا و ظرافت آن ها است . تراکم 2100 تا 3000 در این محصولات سبب افزایش ظرافت و زیبایی فرش شده است .
فرش ماشینی 700 شانه دستبافگونه کاشان با ضخامت زیاد دارای نرمی و لطافت خاصی می باشد و به همین دلیل از پاخور نرم تری برخوردار است . 
دستگاه بافنده فرش هفتصد شانه کاشان از به روز ترین ماشین آلات شرکت وندویل بلژیک است . دستگاه Hcpx2 قالی ماشینی هفتصد توانایی تولید فرش های با عرض چهار متر و ظرفیت 24000 نخ خاب را داراست . شیوه بافت این ماشین آلات به صورت دستبافگونه می باشد و علاوه بر این کمترین ضایعات را در هنگام تولید فرش ماشینی دارد .
در میان طرح های دستبافگونه فرش هفتصد شانه کاشان مدل افشان از معروف ترین طرح های است که در این محصولات استفاده می شود . قالی ماشینی 700 شانه طرح افشان با تراکم طولی 2550 جزء پرفروش ترین فرش های ماشینی کشور می باشد که با تعداد هشت پالت رنگی تولید و روانه بازار می شود . این فرش بدون ترنج بوده و با گل های پراکنده ای که در سطح فرش دارد بسیار زیبا و خاص است .
فعلا قالی ماشینی هفتصد شانه کاشان در انواع فرش هفتصد شانه هشت رنگ ، فرش هفتصد شانه ده رنگ ، فرش هفتصد شانه دوازده رنگ و فرش جدید هفتصد شانه هار ده رنگ تولید می شود . بسته به تعداد پالت های رنگی که در تولید این قالی ها استفاده می شود قیمت ان نیز قابل تغییر است .

ابعاد فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان
قالی هفتصد شانه شش متری کاشان
قالی هفتصد شانه نه متری کاشان
قالی هفتصد شانه دوازده متری کاشان
ابعاد قالیچه فرش هفتصد شانه کاشان
فرش ماشینی هفتصد شانه کناره
تابلو فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان
ابعاد سفارشی فرش هفتصد شانه کاشان
ابعاد غیر استاندارد فرش هفتصد شانه کاشان

فروش فوق العاده فرش 700 شانه کاشان

قیمت فرش های ماشینی 700 شانه بسته به عواملی مستقیمی چون ابعاد ، تعداد رنگ ، مواد اولیه ، کیفیت بافت ، تعداد شانه ، تعداد تراکم و برجسته بودن قابل تغییر است . عواملی چون قیمت ارز، واسطه های فروش، اجاره نمایشگاه، ارسال محصول و غیره به صورت غیر مستقیم بر قیمت این محصولات تاثیر گذار هستند .
البته قیمت فرش هفتصد شانه کاشان تحت تاثیر نوع خرید آن نیز می باشد . خرید مستقیم فرش های هفتصد شانه کاشان بسیار در کاهش قیمت فرش تاثیر دارد . خرید مستقیم فرش های هفتصد شانه کاشان به صورت خرید حضوری از کارخانه و خرید غیر حضوری از طریق اینترنت قابل انجام است . با خرید اینترنتی فرش هفتصد شانه کاشان می توان فرش را با قیمت فوق العاده مناسب از درب کارخانه خریداری نمود .
وب سایت خرید اینترنتی فرش با فروش فوق العاده فرش های هفتصد شانه کاشان به قیمت درب کارخانه توانسته است جایگاه ویژه ای در میان خریداران به خود اختصاص دهد . فروش بی واسطه فرش 700 شانه با قیمت کارخانه ، ارسال رایگان فرش 700 شانه و فروش فرش 700 شانه با ضمانت نامه معتبر از خدمات این فروشگاه آنلاین فرش است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه