برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۷/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان یا فرش ماشینی مشهد

خرید اینترنتی فرش کاشان یا فرش مشهد

فرش یکی از وسایلی است که امروزه بیشتر برای کف پوش یا زینت بخشیدن به منازل استفاده می شود . شهر های مختلفی در زمینه قالی بافی مشغول هستند که می توان از مهم ترین و شناخته شده ترین آن ها به شهر مشهد و شهر کاشان یا به طور کلی فرش مشهد یا فرش کاشان اشاره نمود .
تاریخچه فرش کاشان
تاریخچه اصلی فرش کاشان مربوط به دوره صفویه بوده و اولین فرش ها یا قالی های دستبافت توسط این شهر تولید شده است . یکی از قدیمی ترین قالی هایی که در دوره صفویه بافته شده است و به فرش شاه عباسی معروف است در موزه بزرگ فرش نگهداری می شود . طرح های به کار رفته در فرش های کاشان بیشتر از طرح ها با جنبه تزیینی است یعنی فرش کاشان متشکل از ترنج و لچک که از قسمت های اصلی فرش ایرانی است تشکیل می شود .
تاریخچه فرش مشهد
به طور کلی نمی توان بیان کرد که تاریخچه فرش مشهد مربوط به چه دورانی است اما می توان گفت که این محصول قدمتی قریب به 150 سال را دارد . در دوره تیموری به بعد قالیبافی در این شهر رواج پیدا کرده است به طوری که امروزه فرش مشهد نیز به عنوان یک برند فرش شناخته شده است . استفاده از طرح های خاصی چون طرح هراتی یا طرح ماهی از جمله اولین طرح های فرش مشهد می باشد که طراحی فرش های ماشینی امروزه آن ها نیز از این طرح های نام برده نشات گرفته است .
مقایسه فرش کاشان و فرش مشهد
کاشان به عنوان قطب اصلی و مهم تولید فرش دستبافت و فرش ماشینی شناخته شده است و اغلب خریداران ، فرش را با نام کاشان یعنی فرش کاشان می شناسند و این موضوع به دلیل قدمت و تجربه ای است که در این شهر برای تولید فرش های ماشینی استفاده می شود . مشهد نیز یکی از قطب های تولید فرش ماشینی است که امروزه نام آن نیز بیان می شود اما قدمت این فرش به پای فرش کاشان نمی رسد و اکثر افراد فرش کاشان را شناخته شده ترین فرش می دانند .
فرش های ماشینی دارای خصوصیاتی هستند که فرش کاشان و فرش مشهد از آن مستثنی نبوده و می توان این دو فرش را از لحاظ این خصوصیات مقایسه نمود :
1. تعداد شانه و تراکم : تولید فرش با ظرافت بالا و استفاده از طرح های متنوع و زیبا احتیاج به شانه و تراکم بالا و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته بافت فرش را نیاز دارد . کاشان توانسته به عنوان اولین تولید کننده فرش با تعداد شانه و تراکم بالا به عنوان نخستین شهری که تولید انواع فرش را به عنوان اولین بار به نام خود ثبت کرده است شناخته شود . نمونه آن تولید فرش 1500 شانه می باشد که در کاشان اتفاق افتاده است . بعد از این شهر می توان شهر مشهد را نام برد که از این خصوصیت بهره برده است .
2. ابعاد فرش : فرش های کاشان نسبت به فرش مشهد دارای سایز و ابعاد مختلفی چون : پادری ، قالیچه و فرش در سایز های بزرگ و ... می باشد و این خود بر تجربه تولید کنندگان فرش در کاشان و برتری فرش کاشان اشاره دارد .
3. الیاف مورد استفاده : کاشان برای تولید فرش های خود از الیاف آکریلیک هیت ست شده و مشهد از الیاف آکریلیک استفاده می نماید که خود دلیلی است بر برتری فرش کاشان نسبت به فرش مشهد .
خرید فرش و انتخاب آن بر عهده مشتری بوده و با توجه به مطالب گفته شده خریدار می تواند به نظر خود فرش کاشان یا فرش مشهد را انتخاب نماید .
خرید فرش کاشان یا فرش مشهد
امروزه دسترسی آسان به فرش برای خریداران بسیار اهمیت دارد . فرش کاشان و فرش مشهد به عنوان برند های جا افتاده در کنار خرید حضوری باید امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم آورند تا خریدارن در سراسر کشور بتوانند به راحتی با سرچ در دنیای مجازی و اینترنت بتوانند به مشاهده و خرید فرش های ماشینی بپردازند .
مزیت خرید اینترنتی فرش کاشان یا فرش مشهد
خرید اینترنتی فرش به طور کلی علاوه بر فروشنده برای خریدار نیز دارای مزیت هایی است که سبب شده تا افراد در کنار حفظ راحت طلبی خود بتوانند به خرید اینترنتی فرش کاشان یا فرش مشهد بپردازند .
در این روش به راحتی می توانید به مقایسه فرش کاشان و فرش مشهد بپردازید و بهترین انتخاب را داشته باشد . علاوه بر این موضوع برای افرادی که امکان سفر به کاشان یا مشهد را نداشته می توانند به راحتی با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین مورد نظر خود به فرش دلخواه خود دست پیدا نمایند .
در این نوع خرید به دلیل حذف سفر ، هزینه های ناشی از آن کم شده و این در هزینه های خریدار صرفه جویی به عمل می آورد .
علاوه بر هزینه به صرف زمان کمتری برای خرید و مشاهده انواع محصولات نیاز می باشد که این موضوع برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند بهترین روش می باشد که به صورت 24 ساعته می توانند به راحتی به سایت فروشگاه آنلاین فرش مراجعه و به خرید بپردازند . 
در روش خرید اینترنتی فرش دسترسی آسان و سریع به تمامی محصولات امکان پذیر می باشد .
مزیت دیگری که این روش وجود دارد و بسیار حائز اهمیت است دسترسی به فرش با قیمت مناسب یا قیمت درب کارخانه می باشد و دلیل این موضوع حذف واسطه و دلالان فرش می باشد .
یکی از فروشگاه های آنلاین معتبر در شهر کاشان فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با ایجاد سایتی به نام خرید اینترنتی فرش توانسته به ارائه فرش های ماشینی با کیفیت و درجه یک با قیمتی مناسب بپردازد .
یکی از پر فرش ترین انواع فرش ماشینی ، فرش ماشینی 700 شانه می باشد برای خرید اینترنتی فرش 700 شانه کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان کلیک نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  همه چیز در مورد فرش های BCF
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه